Gmina Blachownia

Wszechmocni w sieci - uczniowie z Gminy Blachownia na spotkaniu z Teatrem Kamienica

22 marca br. 140 uczniów klas VII obejrzało spektakl Wszechmocni w sieci wystawiany w Akademickim Centrum Kultury „Klub Politechnik” w Częstochowie.

W spektaklu wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Konopnickiej w Blachowni, Szkoły Podstawowej nr 3 im. S. Staszica w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Blachowni oraz Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Łojkach.

Bilety na przedsięwzięcie profilaktyczne zostały sfinansowane przez Urząd Miejski w Blachowni w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Wszechmocni w sieci” to misyjny spektakl Teatru Kamienica, zrealizowany z myślą o młodzieży. Sztuka porusza bardzo aktualny problem przemocy w cyberprzestrzeni i pokazuje konsekwencje, o których powinno się mówić głośno. Bardzo głośno. Twórcy proponują młodym widzom emocjonalną i prowokującą rozmowę o nich samych, zdecydowanie wykraczającą poza moralizatorskie tony.

 

Wszechmocni w sieci

Wszechmocni w sieci

 

Wszechmocni w sieci

 

Wszechmocni w sieci

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności