Gmina Blachownia

Ogólnopolska Karta Seniora oficjalnie już w Blachowni!

   Wczoraj w Centrum Aktywności Obywatelskiej odbyła się uroczystość inauguracji karty, która pozwala seniorom na korzystanie z licznych zniżek m.in. w sklepach czy centrach usługowych. Wydarzenie poprowadził Ambasador Głosu Seniora, Marek Pilch, który przybliżył uczestnikom temat zdrowego stylu życia po 60. roku życia oraz omówił zasady korzystania z Ogólnopolskiej Karty Seniora.

   W trakcie spotkania przedstawiciel Stowarzyszenia Manko wręczył Burmistrzowi Blachowni Cezaremu Osińskiemu Certyfikat Gminy Przyjaznej Seniorom. Takie same wyróżnienia otrzymały również firmy z naszej gminy, które już przystąpiły do programu.

   Burmistrz Cezary Osiński zaznaczył, że przystąpienie do inicjatywy jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców – seniorzy od dawna zgłaszali chęć otrzymania karty w Gminie Blachownia. Podkreślił również, że jest to dopiero początek działań, ponieważ gmina wpiera seniorów i przygotowuje szeroki program  pomocy i wsparcia dla osób starszych.

   Na zakończenie wydarzenia uczestniczący w spotkaniu seniorzy otrzymali swoje indywidualne Ogólnopolskie Karty Seniora.

Galeria zdjęć

P1070348 P1070378 P1070388 P1070390 P1070394 P1070398 P1070399 P1070403 P1070405 P1070415 P1070416 P1070419 P1070421 P1070427 P1070428 P1070430 P1070435 P1070443 P1070444 P1070450 P1070453 P1070458
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności