Gmina Blachownia

Ciepłe Mieszkanie

 

Katowicki WFOŚiGW przyznał Gminie Blachownia środki umożliwiające właścicielom modernizcję źródeł ciepła w ich lokalach mieszkalnych

 

Burmistrz Blachowni pozyskała kwotę 385.000,00zł z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach w ramach zadania pn: ,, Modernizacja źródeł ciepła w lokalach mieszkalnych w ramach Programu Ciepłe Mieszkanie''. Przyznana kwota dotacji zostanie przekazana 20 właścicielom mieszkań, którzy złożyli w sierpniu wnioski o udział w Programie Ciepłe Mieszkanie. Pozwoli im to na gruntowny remont oraz wymianę dotychczasowego źródła ciepła co znacząco wpłynie na obniżenie kosztów ogrzewania mieszkań.

Przypominamy jednocześnie, że Gmina Blachownia dopiero po podpisaniu umowy o dofinansowanie z WFOŚIGW przystąpi do zawierania umów z poszczególnymi właścicielami mieszkań, wobec czego nie mogą oni ponieść żadnego kosztu wymiany źródła ogrzewania do chwili zawarcia przedmiotowej umowy.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności