Gmina Blachownia

Gmina Blachownia
Aktualności

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 

Dyrektorzy Placówek Oświatowych
Nauczyciele, Nauczyciele Emeryci,
Pracownicy Administracji i Obsługi
Placówek OświatowychSzanowni Państwo,
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć Państwu serdeczne podziękowania za trud wychowawczy i dydaktyczny, za dzielenie się z uczniami doświadczeniem, umiejętnościami, pasjami. Dziękujemy za pracę pełną poświęcenia uczniom, okazywane im wsparcie oraz wysiłek wkładany w kształtowanie ich charakterów.

Życzymy Państwu, aby niełatwa misja towarzyszenia uczniom w ich wędrówce ku mądrości i wiedzy przynosiła oczekiwane efekty oraz aby zawsze towarzyszyły jej satysfakcja i radość. Życzymy, by Państwa praca była właściwie oceniana i doceniana.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej z wdzięcznością i sympatią wspominamy Nauczycieli. Pamiętamy zarówno o tych, którzy dziś kształtują swoich wychowanków, jak i Nauczycieli naszej młodości, którym dziękujemy za wiele lat poświęconych na wychowaniu pokoleń Polaków.

Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko Nauczycieli, ale również Pracowników Administracji i Obsługi, dzięki którym w naszych placówkach jest bezpiecznie i czysto, dzieci spożywają zdrowe i pełnowartościowe posiłki, wiele pomieszczeń na bieżąco jest remontowanych i odświeżonych.

Dziękujmy Państwu za codzienne starania i zaangażowanie w wypełnianie obowiązków. Życzymy, by Państwa pracy towarzyszyły zawsze szacunek i wdzięczność szkolnej społeczności.

Prosimy o przyjęcie życzeń radości z osiągnięć w pracy zawodowej oraz wszelkiej pomyślności, zdrowia i powodzenia w życiu osobistym.Z wyrazami szacunku

 

Rada Miejska w Blachowni

Burmistrz Blachowni

Sylwia Szymańska


Data publikacji: 14-10-2015