Gmina Blachownia

Gmina Blachownia
Aktualności

Osobowość Roku 2020. Burmistrz Blachowni: nie oddawajcie głosów na moją kandydaturę

Szanowne Mieszkanki i Szanowni Mieszkańcy,

pragnę poinformować, że Kapituła Konkursowa Dziennika Zachodniego nominowała mnie do tytułu Osobowość Roku 2020 w kategorii „Polityka, samorządność i społeczność lokalna” m. in. za realizację inwestycji, które zbliżają naszą gminę do zajęcia ważnego miejsca na mapie turystycznej regionu. Serdecznie dziękuję za to wyróżnienie.

Zwracam się jednak do Państwa z prośbą o nieoddawanie głosów na moją kandydaturę.

Zawsze podkreślam, że miejsce, w którym obecnie się znajdujemy, nie jest zasługą jedynie Burmistrza, ale wszystkich pracowników magistratu, jednostek gminnych, radnych, liderów społecznych oraz przede wszystkim Mieszkanek i Mieszkańców naszej gminy. To nasza wspólna praca umożliwiła nam realizację tak licznych zadań, które wpływają na poprawę jakości życia w naszej małej ojczyźnie i które przyciągają turystów z całego regionu, a także z Polski w nasze piękne i zadbane strony.

Proszę Państwa, koszt jednego wysłanego SMSa wynosi 2,46 zł, metoda wpłaty tzw. klikiem to koszt 12,30 zł, 24,60 zł lub nawet 123,00 zł. Jako gmina nie bierzemy udziału w akcjach, które wymagają od Mieszkanek czy Mieszkańców gminy wkładu finansowego. Dlatego jeszcze raz serdecznie dziękuję za nominację, ale ponawiam prośbę o nieoddawanie na mnie głosów.

Jeżeli chcecie Państwo realnie wesprzeć działania gminy, przekażcie proszę 1 procent podatku na nasze fantastyczne stowarzyszenia i organizacje pozarządowe. To one prężnie działają dla społeczności lokalnej zapewniając jej każdego roku liczne atrakcje i organizując ciekawe wydarzenia. Filarem naszej gminy jest współpraca między sektorami, nie zaś zaszczytne nominacje.

 

Burmistrz Blachowni

Sylwia Szymańska

 

 


Data publikacji: 16-04-2021