Podziękowania za wspólną zabawę na Dniach Blachowni
Drodzy Mieszkańcy Gminy Blachownia !

Za Nami doroczne Święto Dni Blachowni. Był to niezapomniany, radosny czas wspólnej zabawy, który przeżywaliśmy w poczuciu dumy i odpowiedzialności za Naszą lokalną Ojczyznę.

Pragnę Wam Wszystkim szczerze i gorąco podziękować za tak liczny udział we wszystkich wydarzeniach w ciągu tych dwóch dni, mimo iż pogoda nie zawsze sprzyjała.

Jestem bardzo wdzięczna za kulturalne i spokojne uczestnictwo w tej wielkiej imprezie, choć oczekiwane i zupełnie zrozumiałe były emocje wiążące się z występami zaproszonych artystów i zawodami sportowymi .

Pokazaliście, że Blachownia chce i potrafi się bawić!

Dziękując Naszym Mieszkańcom, chcę powiedzieć, że byliście wspaniali i warto dla Was pracować!


Wasza liczna obecność, szczególnie na wieczornych koncertach zespołów w sobotę i niedzielę, jest dla nas najlepszym podziękowaniem i dowodem, że warto było podjąć trud organizacyjny, bo była to dobra oferta. Dziękuję także za te wszystkie dobre słowa, przyznam, że życzliwości, zwłaszcza w niedziele otrzymałam sporo.

Wyrazy uznania i podziękowania składam też pracownikom Urzędu Miejskiego, Radnym, służbom czuwającym nad bezpieczeństwem imprezy oraz każdemu kto nawet w najmniejszym stopniu przyczynił się do zorganizowania Dni Blachowni.

Wszystkie Wasze spostrzeżenia i uwagi dotyczące organizacji Naszego Święta są dla mnie cenną wskazówką na przyszłość, Zapewniam, że już od dziś będziemy myśleć i pracować, aby święto naszej Gminy za rok było jeszcze bardziej atrakcyjne.

Pozdrawiam serdecznie.
Dziękuję i zapraszam za rok na Dni Blachowni !

Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska 29.06.2015