Kino pod gwiazdami
W sobotę, 5 września mieszkańcy Blachowni wspólnie żegnali wakacje z "Kinem pod gwiazdami" zorganizowanym po północnej stronie zalewu. W związku z pozytywną reakcją mieszkańców na pomysł kina plenerowego, które miało miejsce podczas „Dni Blachowni”, zdecydowaliśmy się powtórzyć tego typu imprezę. Na dużym ekranie zostały wyświetlone 2 filmy, które w internetowym głosowaniu zdobyły największą ilość głosów. Pierwszym filmem był dramat pt.: "Gwiazd naszych wina" z roku 2014 w reżyserii Josha Bonne. Po nim ukazał się klasyk z 1994 roku "Pulp fiction" w reżyserii Quentina Tarantino. Mimo chłodnego wieczoru, seanse filmowe obejrzało wielu mieszkańców naszej gminy.

Dzięki ekipie „Eliasz team”, która przygotowała quadowe atrakcje, mieszkańcy mieli możliwość przejażdżki przez malownicze zakątki północnej strony zalewu. O katering na imprezie zadbał lokalny bar "Zagłoba". Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie, jesteśmy przekonani, że w następne wakacje znowu spotkamy się przy wielkim ekranie.

Na portalu Urzędu Miejskiego www.facebook.pl/gminablachownia liczymy na państwa komentarze oraz opinie, które pozwolą nam w udoskonalaniu tego wydarzenia.
Urząd Miejski w Blachowni 07.09.2015