Sołtys Cisia wicemistrzem Polski!
Sołtys Cisia - Paweł G±siorski, mistrz z 2014 roku, został wicemistrzem Polski amatorów w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w miniony weekend w Częstochowie. We wszystkich kategoriach wystartowało ł±cznie 200. zawodników i zawodniczek oraz sze¶ć drużyn.

Mistrzem Polski w kategorii 36-50 lat został zawodnik Kebab Cisie Częstochowa, Robert Wielgosz. W¶ród zawodników niepełnosprawnych br±zowy medal wywalczył kolejny gracz Kebab Cisie Częstochowa, Marek Chybiński. Drużynowo, zespół z Cisia zdobył srebrny medal, ulegaj±c tylko zawodników VBS Klima Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie).

W sumie pingpongi¶ci Kebab Cisie Częstochowa zdobyli cztery medale.

W zwodach wyst±pił również radny Gminy Blachownia - Cezary Osiński. Radny wział udział w turnieju VIP, w którym uczestniczyli m.in. wiceprezydent Częstochowy - Jarosław Marszałek, Członek Zarz±du Powiatu - Krzysztof Smela, Wójt Gminy Olsztyn - Tomasz Kucharski oraz lokalni biznesmeni.

Przypominamy, że drużyna z Cisia, w ramach Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Częstochowie, swoje mecze rozgrywa w hali sportowej w Blachowni.