Gmina Blachownia

Gmina Blachownia
Aktualności

Życzenia Burmistrz Blachowni i Rady Miejskiej na zakończenie roku szkolnego

Szanowni Dyrektorzy i Nauczyciele,

Pracownicy Administracji i Obsługi,

Szanowni Rodzice,

Drodzy Uczniowie,

Kochane Przedszkolaki!

 

 

Dzisiejszy dzień jest dniem szczególnym, kończącym zajęcia dydaktyczno – wychowawcze bardzo trudnego dla nas wszystkich roku szkolnego 2019/2020. W dobie koronawirusa nic nie jest takie, jakie być powinno. Jednak niezmiennym jest fakt, że jak co roku absolwenci szkół z terenu gminy Blachownia rozpoczną dalszą edukację w szkołach ponadpodstawowych.

Drodzy Absolwenci, zamykacie pierwszy etap szkolnej aktywności. Wyrażamy przekonanie, że zdobyta wiedza i doświadczenie, a także wypracowane wcześniej sukcesy staną się dla Was drogowskazem i pozwolą Wam świadomie kształtować własną przyszłość.

W tym szczególnym momencie pragniemy podziękować Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za profesjonalizm i oddanie, z jakim wykonujecie Państwo swe obowiązki zawodowe. Państwa codzienna, wytrwała, pełna poświęcenia i zaangażowania praca, jest niezwykle cenna, szczególnie w tym trudnym czasie pandemii.

Słowa podziękowania kierujemy również do Rodziców, którzy zawsze z wielkim zaangażowaniem wspierają działania szkoły oraz służą swoją radą i pomocą.

Uczniom gratulujemy osiągnięć i nabycia nowych kompetencji, wiedzy oraz wielu umiejętności. Życzymy, aby wakacje były okresem radości, udanej zabawy i  wytchnienia w otoczeniu przyrody. Wykorzystajcie okres wakacji jak najlepiej, odpocznijcie od trudów nauki i nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań.

Dzieciom dziękujemy za kolejny rok pracy, za Wasze uśmiechy i ciekawość świata.

      Życzymy, aby wakacje były okresem radości, udanej zabawy i  wytchnienia w otoczeniu przyrody. Życzymy wielu chwil wartych wspomnień i szczęśliwego powrotu do przedszkola. A Starszakom życzymy powodzenia w szkole.

Wszystkim Pracownikom szkół, Rodzicom i Uczniom życzymy słonecznych wakacji. Obyście w nowym roku szkolnym wrócili z nowym zapasem sił oraz gotowością do realizacji kolejnych ambitnych planów.

 

Z wyrazami szacunku

 

 Burmistrz Blachowni

Sylwia Szymańska

Przewodniczący Rady Miejskiej w Blachowni

 Paweł Hreczański

oraz

Radni Rady Miejskiej

 


Data publikacji: 26-06-2020