Gmina Blachownia

Aktualności

ZAWODNICY KS ORIENT SEKCJA BLACHOWNIA ZNÓW NA PODIUM!

W niedzielę 8 października w Blachowni odbył się X Puchar Orientu. W zawodach uczestniczył 151 zawodników i zawodniczek w kategoriach wiekowych dzieci i młodzików. Zawody sędziowało 15 sędziów ZS PUT. Nasi sportowcy startowali w konkurencjach technik szybkościowych, technik specjalnych, walk soft-stick oraz walk touch contact. Na zwycięzców czekały medale przygotowane specjalnie na tę okazję. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa oraz nagrody w postaci klubowych plecaków. Podczas zawodów zostały wręczone wyróżnienia dla najlepszych zawodników za sezon sportowy 2016/2017. Pamiątkowa statuetka dla zawodnika sekcji Blachownia (przypominamy - treningi Szkoła Podstawowa nr 1,ul. Sienkiewicza 8) została przyznana Wojciechowi Połysowi.

Nagrodzeni zostali także zwycięzcy wakacyjnego konkursu fotograficznego w tym Maciej Kasprzyk- były zawodnik sekcji Blachownia obecnie trenujący w grupie starszej w Częstochowie. X Puchar Orientu uatrakcyjnił pokaz układów formalnych przygotowany przez naszych zawodników specjalnie na tą okazję.

Organizatorem imprezy był Klub Sportowy ORIENT.

Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Blachowni Sylwii Szymańskiej.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy. Taekwon!

Zawodnicy sekcji Blachownia zdobyli 12 medali, w tym : 4 złote, 3 srebrne, 5 brązowych.