Gmina Blachownia

Gmina Blachownia
Aktualności

Promesa na ul. Strażacką, ul. Przechodnią oraz ul. Konopnicką odebrana

W poniedziałek 30 lipca wspólnie z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Blachowni Panem Pawłem Hreczańskim Burmistrz Blachowni Pani Sylwia Szymańska odebrała w Gmachu Sejmu Śląskiego w Katowicach promesę na remont kolejnych ulic w naszej gminie. Tym razem pozyskane środki zostaną przeznaczone na remont ulicy Przechodniej i Konopnickiej w Ostrowach, a także ulicy Strażackiej w Cisiu. Cieszymy się, że skuteczne działania włodarzy naszej gminy przy wsparciu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Wojewody Śląskiego przyczynią się do poprawy warunków życia mieszkańców naszej gminy. Już wkrótce przystępujemy do przetargu i mamy nadzieję, że do jesieni kolejne drogi zyskają nową nawierzchnię. Promesę otrzymał także powiat częstochowski, a środki te zostaną przeznaczone min. na przebudowę drogi powiatowej nr 1076 w gminie Blachownia, łączącej Przysiekę-Gorzelnie-Wyrazów.


Data publikacji: 31-07-2018
Promesa na ul. Strażacką, ul. Przechodnią oraz ul. Konopnicką odebrana